haber oku

UZUNIRMAK İLE ALICIK NAZİLLİ ESNAFLARIYLA KUCAKLAŞTI!

admin ~ 25 Ocak 2014 ~ Genel, Manşetler

DSC_2636

UZUNIRMAK İLE ALICIK NAZİLLİ ESNAFLARIYLA KUCAKLAŞTI!

Aydın Milliyetçi Hareket Partisi Büyükşehir Belediye Başkan adayı, Milliyetçi Hareket Partisi Aydın milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi İdari Amiri Sayın Ali Uzunırmak, Nazilli Belediye Başkanı Sayın Haluk Alıcık ile Nazilli çarşı esnafına ziyarette bulundu.

30Mart Mahalli seçimler öncesi ziyaretlerini sürdüren Aydın büyükşehir belediye başkan adı Uzunırmak Nazillili hemşerileriyle kucaklaştı. Nazilli Belediye Başkanı Sayın Haluk Alıcık’ın da bulunduğu ziyaretlerde Aydın ili ‘indeki bütün başkanlıklar Milliyetçi Hareket Partili olacaktır. Çünkü biz Aydın’ın geleceğini, millet ve vatanımızın geleceğini sahip çıkan tek partiyiz. Aydınlılar içlerinden çıkan ağabeylerine, arkadaşlarına, kardeşlerine sahip çıkacaktır.  Nazilli’miz geçen beş yılda en fazla hizmet yapan başkanıyla yönetilmektedir. Çünkü başkanların Nazilli’yi karşılıksız sevmektedir. Biz de aynı görüş etrafında toplanmış mukaddes bir davanın neferleriyiz. Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz içindir.

Ben inanıyorum ki, başta büyükşehir Aydın olmak üzere, Nazilli ve diğer ilçelerimiz Milliyetçi Hareket Partisi’nin etrafında birleşip bizlerle birlikte yürüyecektir.

Çarşı esnafının büyük ilgi ve alakasından dolayı mutlu olan başkan adaylarını sevenleri ve teşkilatları tarafından yalnız bırakmadı.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: