haber oku

VEDA GECESİ MUHTEŞEM GEÇTİ!

~ 09 Haziran 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

 

DSCF1259

 

Nazilli Turan İlkokulu 4-A Sınıfı’nın, ilkokulu bitirmeleri nedeniyle düzenledikleri veda gecesi muhteşem görüntülere sahne oldu.

Nazilli Turan İlkokulu 4-A Sınıfı, ilkokulu bitirmeleri anısına Nazilli Belediye Tiyatro Salonu’nda bir veda gecesi düzenledi. Gerçekleştirilen veda gecesi konuklara neşeli saatler geçirtti. Öğrencilerin hazırladıkları skeçler profesyonel tiyatrocuları aratmadı. Öğrenci velilerinin yanında kalabalık seyirci topluluğun da izlediği veda gecesi izleyicilerden tam not aldı.

DSCF1182

Gecenin başında ve aralarda gösterilen slayt gösterileri ile izleyenler dört yıllık anılarını tazelediler. Program ev sahibi olan Turan İlkokulu 4-A Sınıfı öğretmeni Sayın Ayşe Özaydın tarafından yapılan açış konuşmasıyla başladı. Turan okulu Müdürü Sayın Faik Tekcan’ın konuşmasının ardından gösteriler başladı.

Öğrencilerin büyük özveriyle hazırladıkları program oratoryo, halk oyunları gösterileri, skeçler, şiir ve dans gösterisi ile son buldu.

DSCF1188

Program sonunda ilkokul bitirme anısına kep atma merasimi yapıldı. Ev sahibi Sayın Ayşe Özaydın’ın kapanış konuşmasıyla biten gece sonunda öğrenciler günün anısına bol bol resim çekildiler.

DSCF1196

osmanlıhaber.com ailesi olarak her zaman olduğu gibi eğitim ve eğitimcinin yanında olmaya devam edeceğiz. Öğrencilerimizin bundan sonraki hayatlarında kendilerine, ailelerine, vatan ve millete faydalı bilgiler edinmeleri en büyük temennimizdir.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: