haber oku

VOLAKA DİYALİZ YENİ YERİNDE!

admin ~ 12 Kasım 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

volaka (4)

Volaka Diyaliz Merkezi yeni merkezini açtı

Nazilli ve çevresine hizmet verecek teknolojinin en son cihazları ile donanmış Volaka Diyaliz kendi binasında hizmete girdi

Volaka Diyaliz Merkezi yeni merkezini hizmete açtı. Dallıca Mevki OTM alışveriş merkezi karşısında inşa edilen bir hastane görünümündeki devasa diyaliz merkezi bölgenin de en büyük diyaliz merkezi olması bakımından önem taşıyor.

Volaka diyaliz merkezinin önceki gün  yapılan açılış törenine  Nazilli Kaymakamı Mehmet Okur, Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Binbaşı Seydi Salman,  Emniyet Müdürü İlyas Karpınar, Nazilli Müftüsü H. Hüsnü Sula, Ticaret Odası Başkanı Tacettin Pirinç, eski Ak Parti Aydın Milletvekillerinden Ahmet Ertürk,  Nazilli Eski Belediye Başkanı Esat Ergüler,  Meclis Üyeleri,  Nazilli Belediyespor İdari kadro yönetici ve futbolcuları, çok sayıda davetli katıldı.

İstihdamın önemini bir kez daha vurgulayan Nazilli Belediye Başkanı Diyaliz hastalarının ne  çektiğini hastane müdürlüğü yaptığı dönemde çok iyi anladığını bu hastalar adına Volaka ailesine teşekkür ettiğini ifade etti. Açılış Kurdelesini Kaymakam Mehmet Okur ile birlikte kesen Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık “Hastane Müdürlüğü yapmış olduğum dönemlerde Diyaliz hastalarının neler yaşadığına şahit oluyor hangi acıları çektiğini görüyordum. O zamanlarda bu hastalar için şartlar imkansızlıklar nedeni ile gerçekten çok zordu. Doktorumuz Sayın Hilmi Volaka ve değerli ailesi sayesinde bu hastalarımız bu gün en iyi şartlarda tedavilerini olmaktadır. kendilerine ve bura da hizmet veren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.  Yapmış oldukları iş, yapmış oldukları hizmet büyük önem taşıyor. Bugün Nazilli’mizde özel hastanemiz var,diyaliz merkezimiz var,inşallah bundan sonra da farklı farklı kuruluşları da Nazilli’mize kazandırırız diye düşünüyorum. Bu gün aş ve iş derdi de çok önemli. Bu kuruluş değişik statülerde pek çok kişiye iş olanağı da sağlamaktadır. Yine bununla birlikte bu kuruluş  Devletimize vergi ödeyerek ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Volaka  ailesi Nazilli için önemli bir ailedir. İnşallah bu kuruluşumuz Nazilli ve çevresinde daha çok diyaliz hastasına hizmet vererek dertlerine bi çare olacaktır. Volaka ailesine ve Volaka Diyaliz Merkezi çalışanlarına bir kez daha canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

Açılış sonrası Diyaliz Merkezini gezen davetliler gördükleri manzara karşısında çok etkilendiler. Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık merkezi gezerken hastalarla tek tek ilgilenerek hal ve hatırlarını sorarak sohbet etti.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: