haber oku

YAZAR ASLI GENCER TUNÇYÜREK BOZDOĞAN’DA!

admin ~ 01 Aralık 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

577949_525916400752565_968678708_n

İlçemizin yetiştirdiği en büyük yazarlarından biri olan Yazar Aslı GENCER TUNÇYÜREK 3. kitabının imza günlerini devam ediyor.

Otizme destek amaçlı olarak düzenlenen imza gününde 3. kitabı “HİKÂYELER ASLI’NI YAŞATIR” bu hafta sonu “BOZDOĞAN SINAV DERSANELERİ” öğrencileriyle buluştu. Bir yazarın en mutlu günleri olan imza günleri tüm hızıyla devam ediyor.

Kendisinin konuyla ilgili açıklamalarından anladığımız kadarıyla kendini hayır işlerini adayan TUNÇYÜREK, şimdiye kadar ihtiyacı olan köy okullarına yardımda bulunuyormuş. Bundan sonra da otizme destek için yola çıkmış. Bu gizli kahramana herkesin kulak vermesi, gönül vermesi ve kitaplarına el atması gerektiğini düşünmekteyim.

Özellikle dershane sahibi ve tüm dershane öğretmenlerine,  öğrencilerine, maddi ve manevi desteklerini yanında hissettiği herkese hesapsız teşekkür etmektedir.

Bizde böyle kalemi, gönlü ve yüreği ile hayatını adayan hazarımıza sonsuz teşekkür ediyor, başarıların devamını diliyor, Allah yolunu açık etsin temennisinde bulunuyoruz. Yaptığı bütün çalışmalarda yanında bulunacağımızı destekleyeceğimizi bildiriyoruz.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: