haber oku

YENİ YIL MESAJI!

admin ~ 28 Aralık 2012 ~ Genel, Manşetler

yeniyilmesaj (3)

Nazilli Belediye Başkanı H. Haluk Alıcık’ ın
Yeni Yıl Basın Açıklaması

Halkımızın yaşam standardını, hak ettiği düzeye yükseltmek için sürdürdüğümüz hizmet yarışında Üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakmamıza sayılı saatler kaldı. Her yeni yıl, umudun egemen olduğu, iyimserliğin canlandığı, daha iyi yaşam koşullarına ulaşma yolunda beklentilerin arttığı bir ortamı oluşturmaktadır.

2012 yılı da, Nazilli’nin çağdaş ve modern bir kent olması için ilçemize kazandırdığımız eserlerin, teker teker hayata geçmeye başladığını gördüğümüz bir yıl oldu. İlçemiz açısından önümüzdeki yılda da projeler bazında çok daha hareketli geçeceğini şimdiden görüyoruz. 2013 yılında ilçemizin her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. İlçemizin gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda çalışmalarımız bugün olduğu gibi bundan sonrada devam edecektir. Her yeni yıl yeni bir başlangıçtır. Yeni dönemimizde de, halkımızın teveccühü ile çalışmalarımız heyecanla ve tüm hızıyla sürdürülecektir. Yeni yılın Nazillimize huzur ve güven getirmesi, başarının sürekli olması, sevginin hiç eksik olmaması, mevcut birlik ve beraberlik anlayışımızın daha da pekişmesine vesile olacağına inanıyorum.

2013 yılında da, bu şehre ve değerli halkımıza hizmet edecek olmaktan mutluluk duymaktayım. Biz Nazilli Belediyesi olarak, yeni yılda da Nazillili olma bilincini hiçbir zaman yitirmeden, değerli halkımız ile el ele, güzel kentimizin geleceği için çalışacağız. Nazillimizin adına yakışır modern bir kent olması için büyük çalışmalar yapacağız ve Çağdaş toplum anlayışına işlerlik kazandırmayı amaçlayan ve tüm halkımızın bir araya gelerek gülümseyebildiği bir Nazilli yaratacağız. 2013 Nazillimiz için hizmet ve yatırımlardan daha fazla pay aldığı ve üretildiği bir yıl olarak gelecek hayırlısıyla…

Yeni yılın ilçemize, ülkemize ve tüm insanlığa barış, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini Yüce Allah’ tan temenni ederek, bu vesile ile tüm halkımızı saygı ve sevgilerimle.


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: