haber oku

YENİPAZAR YAŞANABİLİR BİR KENT OLACAK!

admin ~ 08 Ocak 2014 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

yenipazar

YENİPAZAR EBUBEKİR KARAKAŞ’LA HAREKETE GEÇTİ!

Yenipazar mahalli seçimler öncesinde Milliyetçi Hareket Partisinden adaylığını açıklayan Sayın Ebubekir KARARTAŞ aday tanıtım programıyla Yenipazar’ı hareketlendirdi.

Tanıtım töreninin açılış konuşmasını MHP Yenipazar ilçe Başkanı Saim Ulutaş yaptı. Ulutaş şöyle dedi:

-30 Mart 2014 yerel seçimlerde partimizin Yenipazar adayı Ebubekir Karakaş’ın Tanıtım töreni ve seçim büromuzun açılışına hepiniz hoş geldiniz. Değerli hemşerilerim! İçinde bulunduğumuz 21. yüz yıl, dünya düzeninin yeniden  şekillendirme çalışmalarının devam ettiği, küreselleştirme kisvesi altında, terör, etnik ayrıştırma ve çatışmanın körüklendiği, açlık ve yoksulluğun artığı, Millet devlet yapısının tehdit edildiği, Milli direnç kalelerinin birer birer yıkıldığı, kısacası Türk Milletini köleleştirmek ve yok etmek şeklindeki niyetleri dün olduğu gibi bugünde aynen sürdürülmektedir.

Ardından mikrofona gelen Milliyetçi Hareket Partisi Yenipazar Belediye Başkan Adayı Sayın

Ebubekir Karakaş ise şunları söyledi:

– Yıllardır Yenipazarlı hemşerilerime sağlık memuru olarak hizmet ettim. Bundan sonrada 30 Mart 2014 de yapılacak olan yerel seçimlerde mührü bana teveccüh gösterirseniz sizlere Yenipazar B

elediye Başkanı olarak hizmet etmek istiyorum. Yıllardır Yenipazar’da görev yaptığım için Yenipazar’ın sorunlarını biliyorum, bunun için en acil olan sorunlardan başlayarak Yenipazar’ın yaşanır bir kent haline getirmek olacak. Yenipazar İlçesi tarımla uğraşan bir ilçemiz, bunun yanında İlçemizde bulunan yüksekokul öğrencilerinin rahat ve huzurlu bir ortamda öğrenimlerine idame ettirebilmeleri için biz bir dizi önlemlerimiz olacak. Bu öğrencilerimiz burada öğrenim görüyorlarsa bazı ihtiyaçları için başka şehirlere gitmeyecek aradığını Yenipazar’da bulabilecektir. Ayrıca Diğer şehirlerde okuyan Lise ve denge okul öğrencileri içinde şoförler odasıyla görüşerek fiyatlarda indirime gidilmesini sağlayacağız. Buna benzer projelerimizi seçim çalışmaları sırasında halkımızla paylaşacağız. Dedi.

Son olarak söz alan MHP Aydın Milletvekili ve Büyük Şehir Belediye Başkan adayı Ali Uzunırmak ise şunları söyledi:

– Değerli hemşerilerim bu gün burada MHP Yenipazar Belediye Başkan Adayı Ebubekir Karakaş kardeşimizin aday tanıtım ve seçim bürosu açılış törenine katıldık. Amacımız Bekir kardeşimize destek olmak ve Yenipazar halkıyla kucaklaşmak için buradayız. 30. Mart 2014 ‘de yapılacak olan yerel seçimlerde Aydın büyük şehir Belediye başkan adayıyım. Sizlerden sandığa gittiğinizde Büyük şehirde ve ilçelerde üç hilalin üstüne mührünüze vurarak bizleri yöneten Ak parti hükümetinin yolsuzluklarına, adaletsizliklerine dur diyebilirsiniz. Cenabı Allah nasip eder Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı seçilirsem Aydının iş sorununu ve özellikle trafik sorununu kalıcı çözümler getirerek çözeceğiz. Aydın’da yeni bir şehir oluşuyor. Bu şehirde her aileden mutlaka bir kişiye iş imkânı olacaktır. Buda ancak Milliyetçi Hareketin yerel iktidarında olur. Sizleri güveniyor, desteklerinizi bekliyoruz. Dedi.

Konuşmaların ardından MHP’ye Katılan 5 kişinin rozetleri Uzunırmak tarafından takıldı. Katılanların isimler Filiz GÜLCAN, Osman TULUM, Behsat TOSUN, Mustafa KAHYAOĞLU ve Ceyhan KARAKAŞ.

Rozet takılmaların ardından Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Ali Uzunırmak Kendi imkânlarıyla yaptırmış olduğu her Köye bir bayrak projesi çerçevesinde Donduran Köyüne geçerek burada dikilmiş olan direğe bayrak çekti.

osmanlıhaber.com

 


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: