haber oku

YENİPAZAR’IN HİZMETKÂRI OLMAYA ADAYIM!

~ 25 Ocak 2014 ~ Genel, Manşetler

DSCF0913

YENİPAZAR’IN HİZMETKÂRI OLMAYA ADAYIM!

Aydın’ın Yenipazar İlçesi Milliyetçi hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Sayın Ebubekir KARAKAŞ osmanlıhaber.com basın bürosuna ziyarette bulundu.

Yenipazar Belediye başkan adayı olarak yola çıktığından bugüne durmak dinlenmek bilmeden çalışan, eli sıkılmadık, selam verilmedik, dert dinlenilmedik kimseyi bırakmamak niyetinde olan KARAKAŞ osmanlıhaber.com’dan  seçmenlerine mesaj vermeyi unutmadı.

Yayın hayatımızın yeni olmasına rağmen yaptığımız haberlerimiz ve haklının yanında duruşumuz ile dikkate aldığının üzerine çizen Ebubekir KARAKAŞ şunları söyledi:

-Yenipazar inşallah Milliyetçi Hareket ile harekete geçip hak ettiği değeri bulacaktır. Bu topraklar Milli Mücadelede kahraman olmuş Yörük Ali Efe’nin yerleştiği topraklardır. Bu topraklar üzerinde yaşayan insanlar her şeyin en iyisini ve güzelini hak etmektedir.

Ben Yenipazar’da yıllarca görev yaptığım için girip çıkmadığım kapı, konuşmadığım insan yoktur. Bu şehrin bütün ihtiyaçlarını ve hatta acil ihtiyaçlarını biliyorum. Ben onlardan biriyim.

Özellikle Yenipazar ile özdeşleşen pidenin, geçim kaynağı olan tarım ürünlerinin ve hayvancılığın gelişmesi için, adının duyurulması için gereken bütün çalışmaları vatandaşlarımızla beraber karar verip yapacağız.

Gerek Yenipazar’da öğrenci olan kardeşlerimiz veya dışarıda öğrenci olan Yenipazarlı kardeşlerimizin bütün sıkıntıları benim sıkıntılarımdır. Onun için onların yanında olacağım.

Yenipazar’ın gelişmesi zenginleşmesi ve yaşanabilir bir kent olması için çalışacağım.

Yenipazar’ın köylerinin bütün problemleri en kısa zamanda çözülüp bize bir Yeni Mahalle kadar yakın olacaklardır.

Ben seçim sloganını gelişi güzel ve gözüm kapalı seçmedim. Orada bahsettiğim Madran Dağı ve Menderes Ovası bizim vatanımızdır. Bu sınırlar içerisinde karnı aç, sırtı çıplak, başına sokacak yuvası olmayan vatandaşımız olmamalıdır. İşte ben ilçemi bu refah ve huzuru getireceğim. Son olarak seçmenlerime diyorum ki:

Bahar yakın arkadaş,

Ebubekir KARAKAŞ!

Bizde osmanlıhaber.com ailesi olarak öncelikle nazik ziyaretinden dolayı Yenipazar Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan Adayı Sayın Ebubekir KARAKAŞ’A teşekkür ediyoruz. Kendisine 30 Mart Mahalli seçimlerinde başarılar diliyoruz. Yaptığı her doğrunun yanında ve anlatıcısı olacağımızı, eğer yanlış yapacak olursa karşısında olacağımızı duyuruyoruz.

Yolun açık olsun Sayın Ebubekir KARAKAŞ!

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: