haber oku

YGS TÜRKİYE 9. SUNU KABUL ETTİ!

admin ~ 04 Temmuz 2014 ~ Genel, Manşetler

IMG_1061

Türkiye YGS 9.’su başarısını Alıcık ile paylaştı

2014 YGS-LYS  Sayısal puan türünde Türkiye 9.luğu ve Türkiye 10.luğu derecelerini elde eden Büşra Karabacak başarısını Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık ile paylaştı.

2014 YGS-LYS  Sayısal puan türünde Türkiye 9.luğu ve Türkiye 10.luğu derecelerini elde eden Büşra Karabacak  Annesi Sacide Karabacak ve Nazilli Sınav Dershanesi Müdürü Ali Yeşil ile birlikte Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık’ı makamında ziyaret etti. Büşra Karabacak başarıya giden yolunu ve bu yolun sonunda elde ettiği başarısını, Türkiye 9.’su olmanın mutluluğunu ve gururunu Başkan Alıcık ile paylaştı.

2014 YGS-LYS sayısal ve eşit ağırlık Puan türlerinde Türkiye dereceleri yapan Büşra Karabacak “Bugünlere gelmemde, bu büyük başarıyı elde etmemde emeği geçen, her zaman yanımda olan, benden hiçbir şey esirgemeyen başta annem ve babama, Okul Öğretmenlerime Nazilli Sınav Dergisi Dershanesindeki Tüm Öğretmenlerime teşekkür ediyorum” diyerek duygularını ifade ederken Nazilli Belediye Başkanı Haluk Alıcık da Büşra’nın aldığı bu dereceden dolayı çok mutlu olduğunu ve gurur duyduğunu belirtti.

Sınav Dergisi Dershanesi olarak tüm Türkiye de yaklaşık 300 şubesiyle eğitime büyük bir katkı sağladıklarını hatırlatan Nazilli Sınav Dershanesi Müdürü Ali Yeşil; “Nazilli Sınav Dergisi Dershanesi olarak da 2004 yılından beri Nazilli’ye hizmet etmenin gururunu yaşıyoruz. Nazilli Sınav Dergisi Dershanesi olarak bu sene de geleneği bozmayarak 2014 YGS-LYS sayısal puan türünde Türkiye 9.  luğu ve Türkiye 10.luğu derecelerini çıkarttık. 2014 YGS-LYS sayısal puan türünde bu başarıları elde eden öğrencimiz Büşra Karabacak’ı tebrik ediyoruz” dedi.

2014 YGS-LYS  Sayısal puan türünde Türkiye 9.luğu ve Türkiye 10.luğu derecelerini elde eden Büşra Karabacak ‘ın bu başarısında emeği olan Anne ve Babasına, okul Öğretmenlerine ve Nazilli Sınav Dershanesi’ndeki tüm öğretmenlerine teşekkür eden Başkan Alıcık Büşra Karabacak’a bundan sonraki hayatında da başarılar dileyerek kitap ve saat hediye etti. Büşra Karabacak’ın başarısı ile Nazilli’yi ödüllendirmiş olduğunu düşündüğünü belirten Alıcık “Büşra yaptığı derece ile ailesini, öğretmenlerini, dershanesi yani kısacası Nazilli’yi ödüllendirmiştir. Kendisi ile gururlandık. Bizler ile başarısını paylaştı. Bizde onun bu başarısı karşısında bizi anımsatacak küçük bir hediyeyi kendisine vermek istedik. Bundan sonraki hayatının da başarılarla dolu olmasını diliyor kendisini tekrar tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

osmanlıhaber.com


Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: