haber oku

Zafer mahallesi yeni parkına kavuşuyor

admin ~ 05 Haziran 2012 ~ Genel, Manşetler, Resim Galerisi

zafermahallesipark (3)

Alıcık “Vatandaşımızın gezebileceği dinlenebileceği doğal ortamlar yaratıp, Nazilli’ye hizmet için neler yapılması gerekiyorsa Belediye olarak yapmaya çalışıyoruz”

Zafer mahallesi 28/4 ve 28/5 sokakları arasında toplam 1158 metrekare alanı kapsayacak şekilde tasarlanan parkın yapımına başlandı. Parkın içerisinde 182 metrekarelik çocuk oyun alanı,  135 metrekarelik tek pota basketbol sahası, dinlenme bankları ve yürüyüş parkuru bulunacak. Zafer mahallesinde yapımına başlanan parkın şu an basketbol sahası kısmının beton dökme işlemi ve çocuk oyun alanının çevre düzenleme çalışmaları yapılıyor.

Nazilli Belediye Başkanı Haluk ALICIK henüz isimlendirilmemiş olan Zafer Mahallesi’nde yapım çalışmaları sürdürülen parkın teknik ve konum bilgilerini yapım aşamalarını yerinde inceleyerek, Belediye Başkan Yardımcıları Mesut ERDEMİR ve İbrahim ÖZKAN, Fen İşleri Müdürü Halil İbrahim TOPÇU, İmar Müdürü Koray ÖDEN, İnşaat Teknikeri  İsmail GEDİK’den bilgiler aldı.

Başkan ALICIK konuşmasında; “Çocuklarımız bizim geleceğimizdir. Onlara yaşanabilir bir şehir bırakmak için çabalarken aynı zamanda kendi mahallelerinde güvenli bir şekilde oyun oynayabilmelerini istiyoruz.  Vatandaşımızın gezebileceği dinlenebileceği doğal ortamlar yaratıp, Nazilli’ye hizmet için neler yapılması gerekiyorsa Belediye olarak yapmaya çalışıyoruz. Bunun  için de park çalışmalarımız devam edecek” dedi.

osmanlıhaber.com

Etiketler:

habere yorum yapın

Yorum yapın: